Феновете на Уест Хем гласуваха гредата за Играч на мача

След вчерашната минимална победа с 1:0 на Уест Хем Юнайтед срещу Хъл Сити феновете на "чуковете" гласуваха за гредата като играч на мача след като именно това спря Хъл от няколко гола в срещата. Микаил Антонио спечели дузпа, реализирана от Ноубъл за победата 14 минути преди края, но феновете посочиха своя фаворит.

В първото полувреме в мача Диумерси Мбокани беше изведен от Кресуел, който опита да върне на вратаря си, и нападателят нацели гредата на Рандолф, преди при едно изчистване на Ноубъл след центриране топката отново да се спря от стълба и да спаси Рандолф в мача. Малко след това в полувремето силен удар на Андрю Робъртсън нацели гредата и излезе в аут. Така въпреки официалната статистика на Кояте, който получи наградата от Sky Sports, в Туитър феновете изразиха категорично мнението си: