Жената на Рууни: Някои забравят, че и ние имаме чувства


Н. Гавазов

Жената на Рууни: Някои забравят, че и ние имаме чувства

Съпругата на нападателя на националния отбор на Англия и Манчестър Юнайтед Уейн Рууни направи опит да се застъпи в Twitter за мъжа си, който в последно време е обект на жестока критика както от експерти, така и от фенове. Колийн Рууни се обърна към недоволните, но бързо бе засипана с обидни постове.

"Обичам, че всеки има мнение, но се отпуснете, животът е кратък, дайте на хората почивка. Някои забравят, че и другите хора имат чувства", написа Колийн в социалните мрежи.

Един от феновете написа, че той има право да съди Рууни, заради високата заплата на играча, на което Колийн отговори: "Не пишете за пари, ако не може да спрете своя сарказъм... феновете трябва да бъдат позитивно настроени в навечерието на утрешния мач. Ние не сме от пластмаса, той (Уейн) също не е от пластмаса, ние сме хора и всички тези викове ги чуваме по радиото в колата, как да обясним на шестгодишния си син, че той трябва с разбиране да се отнася към всичко това".

Един от феновете отговори: "Ха-ха, чувства, за 300 000 на седмица".

Колин отговори: "Млъкни, ти си кръгъл идиот".

 

  Сподели
137