Отново блестящ Дани Уелбек в победа на Англия (видео)

Англия победи Молдова в мач от Група Н на квалификациите за финалите на Световната купа в Бразилия през 2014-та. В домакинската победа с 4:0 Дани Уелбек се разписа на 2 пъти и показа отново прекрасната си форма за родината. Той има 8 гола с последните си 9 удара за Англия, а в последните си 7 мача вкара 6 пъти за "трите лъва".

Подобно е представянето на Рики Ламбърт за англичаните. Новата сензация бе повикана за втори път за Англия, като в сумарно 94 минути в двете срещи той вкара 2 пъти и асистира за още 2 попадения.

Днес обаче резултатът откри Стивън Джерард в 12-ата минута. Коул и Уелбек комбинираха добре за да спечелят място на Лампард с топката, а той намери Джерард за добър гол. В 27-ата минута Рики Ламбърт вкара своя гол преди да асистира на Дани Уелбек в края на първата част.

В 51-ата минута отново Ламбърт асистира за красив гол на Уелбек, който копна топката над връхлитащия го вратар. Така англичани се изравниха по точки с Черна гора днес, но имат и мач по-малко в Група Н.