Тотнъм с разгромна победа над Интер в контрола

Тотнъм записа впечатляваща победа с 6:1 над Интер в приятелска среща, играна в Осло. "Шпорите" бяха по-добрия отбор, особено през второто полувреме, когато реализираха 4 безответни попадения. Иначе още в 5-ата минута Хари Кейн откри от дузпа, отсъдена за нарушение на Данило Д'Амброзио срещу Кайл Уокър.

"Нерадзурите" изравниха в 22-ата минута чрез Перишич, който се разписа след самостоятелен пробив и много силен удар, с който не остави шансове на Мишел Ворм. Ерик Ламела (40) даде нов аванс на английския тим и при резултат 2:1 завърши първата част.

Дели Али (52) и Кейн (57) на бързо покачиха аванса на своя тим, а новото попълнение Винсънт Янсен (65) и Шайън Харисън (77) оформиха разгромния успех на своя тим.