Ливърпул не се затрудни с Уотфорд

Отслабената постройка на Ливърпул прие Уотфорд на своя "Анфийлд" днес в среща от поредния тридесет и шести кръг на английската Висша лига. Джо Алън и Роберто Фирмино реализираха попаденията за домакините, като и двата отбора имаха още възможности да увеличат резултата днес.

Началото бе по-силно за гостите от Уотфорд, като едно добро положение пред Игало изглежда запали домакините и те заиграха по-добре. След няколко опита за гол Джо Алън откри в 35-ата минута когато Бентеке използва физиката си за да свали за полузащитника и той матира Гомес с удар по земя за 1:0.

Във втората част Миноле задържа своите в мача с прекрасна игра срещу Игало в 55-ата минута, и срещу Абди в 68-ата. В 76-ата минута при една грешка на Ания, Оджо успя да избие топката във Фирмино, който напредна и стреля ниско към вратата. Топката изглеждаше лесна за Гомес, но той някак позволи тя да мине през ръката му за 2:0.

В 93-ата минута голяма възможност за класически резултат пропусна да реализира Бранаган.