Оскар порти дузпа за равен с Уотфорд

Уотфорд продължава с изключителния поход резултати в английската Висша лига, като след миналия кръг и победата с 3:0 над Ливърпул, сега тимът на "стършелите" взе и точка при крайното 2:2 от "Стамфорд Бридж" и Челси. "Сините" обаче имаха огромен шанс да вземат победата днес.

Домакините започнаха добре, но в 18-ата минута възможност за гол се откри пред Игало да вкара. В 32-ата минута 1:0 направи Диего Коста, който се оказа на правилното място да завърши при разбъркване в наказателното поле след корнер от Вилиан.

В 42-ата минута обаче при корнер от гостите, Иванович игра с ръка и Трой Дийни изравни от бялата точка - 1:1.

На почивката Сеск Фабрегас напусна игра за Джон Оби Микел. Само след 10 минути игра обаче Игало се прояви отново и навлезе в наказателното поле, стреля с неудобния си ляв крак, топката се отклони от бранител и заблуди Куртоа за 2:1.

В 65-ата минута Вилиан центрира перфектно за Диего Коста и неговия нов гол за 2:2. В 79-ата минута резервата Азар навлезе от ляво и спечели дузпа за своите, която Оскар пропусна, стреляйки високо в публиката.