Уолкът и Окслейд - Чембърлейн попълниха лазарета на Арсенал


Н. Гавазов

Уолкът и Окслейд - Чембърлейн попълниха лазарета на Арсенал

Нападателят Тио Уолкът и полузащитнкиът Алекс Окслейд-Чембърлейн ще пропуснат следващите три мача на Арсенал. Двамата получиха контузии в двубоя срещу Шефийлд Уензди от турнира за Купата на Лигата, загубен с 0:3. Напомняме, че Алекс започна като титуляр в снощния мач, но остана на терена само пет минути. Заменилият го Уолкът проведе 13 минути, след което също получи травма.

Според информацията, Окслейд-Чембърлейн има проблеми със задната повърхност на бедрото, а Тио е с травма на прасеца.

Така двамата ще пропуснат мачовете от Висшата лига със Суонзи и Тотнъм, както и в срещата от Шампионска лига срещу Байерн Мюнхен.

Напомняме, че в лазарета на Арсенал вече се намират Давид Оспина, Джак Уилшър, Аарън Рамзи, Томаш Росицки, Микел Артета и Дани Уелбек.

 

  Сподели
153