Ливърпул отново разочарова феновете си

Ливърпул продължава със слабото си представяне. Мърсисайдци не успяха да победят у дома Норич, след като двата тима завършиха наравно - 1:1 в среща от 6-ия кръг на Висшата лига. В грешник за "червените" днес може да се счита Фелипе Коутиньо. Бразилецът нямаше ден и пропиля много положения, най-фрапантното, от които бе в 78-ата минута, когато играчът бе изведен сам срещу Руди, но стража на Норич спаси точката за своя тим.

Иначе преди това Ливърпул бе повел в 48-ата минута. Ръсел Мартин сбърка при изнасянето на топката, тя попадна в Морено, който веднага изведе появилият се като резерва на почивката Дани Ингс. Нападателят си поведе добре кълбото и с хубав удар откри резултата. В 62-ата минута се стигна до едно изпълнение на корнер пред вратата на Ливърпул. Миньоле не се намеси добре, като изби топката в краката на Мартин, който с техничен прехвърлящ удар оформи крайния резултат.