Тотнъм измъкна трите точки от Кристъл Палас

Тотнъм стигна до минимален домакински успех с 1:0 над Кристъл Палас в среща от 6-ия кръг на Висшата лига. На своя "Уайт Харт Лейн" домакините стигнаха до успеха, благодарение на това се изкачиха над средата на таблицата и в момента заемат 8-ото място.

Мачът бе доста равностоен, а домакините стигнаха до успеха след късен гол на Хеон-Мин Сон, който бе точен в 68-ата минута на срещата. Бившият играч на Леверкузен получи пас от Ериксен и последва индивидуална акция, а след това от няколко метра голмайсторът насочи топката в близкия ъгъл на вратаря, мушвайки я между краката му.

"Орлите" също имаха положения, като при едно от тях Йоан Кабай нацели напречната греда в края на първото полувреме, а освен това играч на гостите нацели гредата и две минути преди да се стигна до единственото попадение днес.