Уест Бромич си извоюва победата над Вила, Суонзи и Евертън поделиха по точка

Уест Бромич спечели с минималното 1:0 гостуването си на Астън Вила в среща от кръга на Премиър лийг. "Дроздовете" бяха по-добрият отбор на терена и напълно заслужено си тръгнаха с трите точки от "Вила Парк".

Единственият гол днес падна пет минути преди почивката, когато Саидо Берахино бе точен и донесе успеха на своя тим. Домакините от своя страна не създадоха почти никакви опасности пред противниковата врата и така продължават да имат само една спечелена точка в последните си 5 мача.

В същото време Суонзи и Евертън не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0. Гостите имаха няколко добри положения за гол, но в крайна сметка Ромелу Лукаку и компания не успяха да си тръгнат с трите точки.