Ман Сити премина и през Уотфорд (видео)

Перфектният Манчестър Сити успя да победи Уотфорд в срещата между двата клуба от четвъртия кръг на английската Висша лига. За победата своето първо попадение за клуба вкара Рахийм Стърлинг, а Фернандиньо оформи крайния резултат - 2:0.

Първата част гостите подходиха дефанзивно и пред двата отбора нямаше много възможности за гол. Стърлинг и Агуеро на няколко пъти организираха паника в редиците на гостите, но до гол не се стигна.

В 47-ата минута обаче Бакари Саня центрира добре в наказателното поле и Рахийм Стърлинг завърши за 1:0. Силва спечели пространството за бранителя и бе в основата на гола. Именно Давид Силва асистира и за втория гол в 56-ата минута когато по хитър начин намери Фернандиньо за 2:0.

До края Агуеро пропусна голяма възможност да направи резултата класически, но победата вече бе постигната.