Сити измъкна победата от Хъл Сити

Манчестър Сити постигна трудна победа с 4:2 в гостуването си на Хъл Сити в мач от 6-ия кръг на Висшата лига. Гостите взеха преднина от два гола след само 11 минути игра. В 7-ата минута Агуеро със силен удар заби топката в мрежата. Четири минути по-късно Един Джеко с хубав удар от границата на наказателното поле удвои преднината на своя тим - 0:2.

Домакините не се предадоха и стигнаха до изравняване след автогол на Еляким Мангала в 21-ата минута и попадение от дузпа на Абел Ернандес в 32-ата минута в 67-ата минута Силва намери добре Джеко, който завърши атаката с хубав удар, който преодоля вратаря - 2:3. Две минути преди края резервата Франк Лампард завърши добра акция между Туре и Сабалета за крайното - 2:4.