Юнайтед вкара само четири на КПР (видео)

Манчестър Юнайтед победи Куинс Парк Рейнджърс с 4:0 в среща от кръга на Висшата лига. В рамките на 35 минути голове на Анхел ди Мария и Андер Ерера дадоха аванс от два гола на "червените дяволи" на "Олд Трафорд". Новото попълнение на Манчестър - Анхел ди Мария откри резултата за своя отбор с дебютния си гол с екипа на "червените дяволи". Аржентинският национал отбеляза директно от пряк свободен удар от над 25 метра с хубав фалцов удар.

В 35-ата Ерера удвои резултата, а точно преди почивката Уейн Рууни направи резултата класически след пас на Ерера. След почивката Хуан Мата отбеляза четвърти гол. Друго от новите попълнения, Радамел Фалкао, се появи като резерва в 67-ата минута и записа първите си минути с екипа на "Юнайтед". Той също можеше да се разпише, но не се възползва от отлична възможност.