Венгер: Не ни дадоха чиста дузпа

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер остана доволен от играта на своя тим при равенството - 2:2 в двубоя с Манчестър Сити.

"Мисля, че особено през първата част играчите на Сити нарочно извършваха повече нарушения. Целта им беше да рушат играта. Все пак, това бе доста интелигентен ход от тяхна страна. Мога да имам претенции, но като се замислите това не бе лесен двубой за ръководене от страна на съдията. Имаше ситуации, при които бе истинска битка за топката. Ще гледаме повторенията пак, но според мен не ни отсъдиха чиста дузпа при положението с Джак Уилшър. Чиста дузпа! Не, нямам проблеми с рефера. Мисля, че като цяло имахме повече възможности за победа от съперника. При един нормален ден, ние щяхме да сме победители в подобен мач. Като цяло съм доволен от срещата. Получи здрав двубой между два много силни отбора. Особено съм впечатлен от играта на терена през първата част", сподели Венгер.