Юнайтед представи играчите си с труден успех над Валенсия (видео)

Манчестър Юнайтед се наложи над Валенсия с 2:1 в приятелски мач, игран на “Олд Трафорд". Преди началото на този двубой, “червените дяволи" бяха официално представени пред техните фенове преди старта на новия сезон във Висшата лига.

Иначе домакините имаха надмощие почти през целия мач, но няколко грешки можеха да им костват успеха над "прилепите". Юнайтед пропиляха отличен шанс за гол след малко повече от половин час игра, когато получиха право да изпълнят дузпа. Уейн Руни обаче пропусна от “бялата точка". Малко след почивката Дарън Флетчър все пак опъна мрежата зад вратаря на гостите Диего Алвес. При една контраатака обаче Родриго възстанови равенството в 71-ата минута. В добавеното време резервата Фелайни донесе радост на привържениците по трибуните, след като реализира за крайното 2:1.