Сити стигна до точка у дома срещу Съндърланд (видео)

Манчестър Сити и Съндърланд не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в отложена среща от кръга във Висшата лига. Ремито отдалечава шансовете на гражданите за спечелване на титлата. Двубоят тръгна добре за домакините, които откриха резултата след само 120 секунди игра. Фернандиньо бе точен и даде аванс на своя тим, но в последните минути на мача гостите обърнаха резултата в своя полза и дори бяха много близо до трите точки в този мач.

И двата гола за Съндърланд бяха дело на Конър Уикъм, който първо изравни в 73-ата минута, а след това покачи на 2:1 в 83-ата. Все пак Сити стигна до точката с попадение на Самир Насри две минути преди края на редовното време. Така гражданите пропуснаха шанс да се доближат до лидерите в класирането Ливърпул и Челси.

В същото време Евертън загуби у дома от Кристъл Палас с 2:3.