Хеттрик на Суарес и погром на Ливърпул срещу Кардиф (видео)

Ливърпул записа впечатляващ успех с 6:3 като гост на Кардиф в среща от 31-ия кръг на Висшата лига. Мърсисайдци стигнаха до успеха, въпреки че на два пъти изоставаха в резултата. С хеттрик се отчете звездата на тима Луис Суарес, два гола добави Мартин Шкъртел, а един реализира Даниел Стъридж. Джордън Мъч откри резултата в 9-ата минута, след пас Кемпбъл. В 16-ата Суарес възстанови равенството, Фрейзър Кемпбъл върна преднината на домакините с попадение в 25-ата минута.

В 41-ата Шкъртел изравни, а отново той бе точен в 54-ата минута, давайки за първи път аванс на своя тим. В 60-ата Суарес покачи на 2:4, а 15 минути преди края Стъридж бе точен за 2:5. В 88-ата минута Мъч вкара втория си гол в мач и намали, но последната дума имаше Суарес, който оформи крайния резултат с гол в 90-ата минута.