Шюрле с хеттрик в победата над Фулъм (видео)

Андре Шюрле вкара и трите попадения за Челси в победата днес на гости на Фулъм в мач от двадесет и осмия кръг на английската Висша лига. Днес в победата с 3:1 Азар се прояви с две асистенции, а за гостите вкара Джон Хейтинга. Така Челси се настани на 4 точки пред Арсенал в класирането.

Първото полувреме бе разочароващо за двата отбора. Само две грешки от Стекеленбург можеха да доведат до голове, но и това не се случи.

Във второто полувреме видяхме 4 попадения. Първо против събитията на терена Азар и Шюрле организираха добра атака за 1:0. Последва златно положение за Торес, но той не вкара. В 65-ата минута Азар премина през Хейтинга и отново намери Шюрле по перфектен начин за 2:0.

В 69-ата минута хеттрикът на германеца бе факт, когато Торес надскочи Бърн и изпрати топката на добра позиция за Шюрле, който нямаше как да сбърка. В 74-ата минута след един корнер Челси допусна гол от Хейтинга, но победата вече бе факт.