Танстъл сложи край на черната си серия

Отборът на Танстъл Таун, състезаващ се в низините на английския футбол, най-после прекъсна серията си от 171 мача без победа. Дългоочакваният успех дойде в двубоя срещу Съндифорд Крикет, а резултатът 2:1 показва, че срещата е била много оспорвана. По такъв начин Танстъл успя да прекъсне серията си от 171 мача без победа (6.5 години), нещо повече, тимът не успя да събере нито една точка в последните си 143 срещи.

"Съдията даде осем минути допълнително време, въпреки че в хода на срещата нямаше смени и някакво сериозно спиране на времето. Това бяха най-дългите осем минути в нашия живот, но ние не допуснахме втори гол. Най-после прекъснахме лошата си серия", заяви наставникът на победителите Джордж Дай.

През 2011 година Танстъл Таун стана известен благодарение на двойката си централни защитници, които тогава бяха малко над 60 и 70 години. Средната възраст на тима по това време бе 40 години.