Берба с победен гол в обрат над Уест Хем (видео)

Димитър Бербатов вкара победния гол днес за Фулъм, когато в мач от двадесетия кръг на Висшата лига тимът прие Уест Хем Юнайтед. Днес гостите поведоха, но след червен картон за капитана Кевин Ноулън в първото полувреме съдбата им бе вече предначертана и в крайна сметка Фулъм спечели с 2:1.

Още в 7-ата минута днес Уест Хем откри, когато Юси Яскелайнен изпрати една топка в наказателното поле на домакините. Там отбраната не действаше добре и Мохамед Диаме вкара за 1:0.

В 32-ата минута Стив Сидуел изравни след един корнер, когато надигра МакКартни. В 44-ата минута тази среща бе предрешена от идиотска постъпка на Кевин Ноулън, който без топка изрита Аморебиета и получи директен червен картон за това.

В 66-ата минута Кацаниклич игра добре по фланга и центрира по земя, а топката не бе обработена добре от Скот Паркър, но за негов късмет тя достигна до Бербатов, който от непосредствена близост вкара за пълния обрат.