Юнайтед с обрат срещу тигрите (видео)

Манчестър Юнайтед постигна впечатляваща победа при гостуването си на Хъл Сити в първия двубой от празничната програма на Премиър лийг. Домакините успяха да поведат с два бързи гола, но въпреки това "червените дяволи" успяха да обърнат резултата в своя полза и да спечелят трите точки.

В 4-ата минута Алекс Брус изпревари Евра в наказателното поле и засече с глава центриране от корнер и прати кълбото при Честър, който засече от въздуха и бе точен за 1:0. В 13-ата минута Дейвид Мейлер удвои аванса на "тигрите", след като Еванс първо му подаде, а след това топката рикошира в играча на Юнайтед и влезе в мрежата.

Шест минути по-късно Крис Смолинг намали, след като засече с глава перфектно центриране на Рууни. В 26-ата Самият Уейн Рууни изравни с хубав удар от над 20 метра - 2:2. В 66-ата минута авторът на първия гол - Джеймс Честър, вкара топката в собствената си мрежа, с което направи обрата пълен - 2:3. Малко преди това Брус нацели греда.