Тотнъм с пълен обрат на гости на Фулъм

Тотнъм и Фулъм дадоха индикации, че ще видим голове в едно изпълнено с атаки първо полувреме, и в крайна сметка втора част с три попадения и обрат в мача оправда първите 45 минути. Тотнъм победи на гости Фулъм с 2:1 в тази среща, в която Димитър Бербатов се отчете с асистенция.

В първата част Юго Лорис бе герой за своите, когато блокира две чисти ситуации пред Бербатов и Карагунис. Стекеленбург пък трябваше да се намесва срещу Ламела.

В 56-ата минута Ашкан Дежага откри резултата, когато получи невероятен пас от Бербатов, който постави колегата му в позиция сам срещу Лорис. В 73-ата минута Влад Чирише върна гол с прекрасен удар от далеч при една избита топка при корнер.

В 82-ата минута пълен обрат оформи Люис Холтби, когато той пое една топка от Уокър, напредна и от далечна дистанция отново матира Стекеленбург.