Тотнъм трети, след погром над Южен Китай (видео)

Тотнъм разгроми с 6:0  шампиона на Хонг Конг Южен Китай в мач, който бе за 3-ото и 4-ото място на приятелския турнир "Барклиз Ейша Трофи", който се спонсорира от Висшата лига. "Шпорите" поведоха в резултата в 14-ата минута, след автогол на Цзе. Клинт Демпси удвои преднината на гостите в 34-ата минута, след като получи отличен пас от Дефоу.

В 45-ата, 54-ата и 80-ата минути Джърмейн Дефоу добави нови три гола, за да направи резултата разгромен. Крайният резултат бе оформен от Андрош Таунсенд след точен удар от фаул в 86-ата минута.

Съставът на Тотнъм за мача: Лорис, Уолкър (46 - Ноутън), Коулкър, Доусън, Роуз (69 - Фрайърс), Дембеле (69 - Хъдълстоун), Паркър (69 - Ливърмор), Сигурдсон, Ленън (69 - Таунсенд), Дефоу, Демпси (46 - Каръл)