Сити с минимален успех и отива на финал (видео)

Манчестър Сити победи шампиона на Хонг Конг Южен Китай с минималното 1:0 в приятелски мач. Двубоят се изигра в Хонконг и бе част от приятелски турнир, в който участват и други два отбора от Висшата лига - Тотнъм и Съндърланд. Единственото попадение в тази среща бе дело на Един Джеко в 21-ата минута. Тогава Джеймс Милнър центрира прекрасно в наказателното поле и Един Джеко с глава засече топката от далечната греда, за да реализира.

"Гражданите" могат да съжаляват, че не се поздравиха с по-сериозен успех, тъй като Джеко, Негредо, Джеймс Милнър и Яя Туре пропуснаха други сериозни положения за гол.

На финала на турнира Манчестър Сити ще играе с отбора на Съндърланд, който победи Тотнъм с 3:1. Сборният отбор на Южен Китай и Тотнъм ще играят за третото място на турнира.

Съставът на Манчестър Сити: Харт, Компани, Сабалета, Лескът, Клиши, Милнър, Насри, Бари, Фернандиньо, Туре, Джеко (Коларов, Негредо, Родуел, Гарсия, Ричардс, Синклеър)