Обрат и успех за Съндърланд срещу Тотнъм (видео)

Съндърланд постигна впечатляваща победа с 3:1 срещу Тотнъм в първия мач от приятелския турнир "Барклис Азия Трофи". "Черните котки", водени от Паоло ди Канио надиграха убедително воденият от Андре Вилаш Боаш тим на Тотнъм. "Шпорите" откриха резултата след половин час игра, когато Кайл Уолкър проби отдясно и центрира към точката на дузпата, а там Сигурдсон веднага стреля от движение и след рикошет топката влезе в мрежата.

В 34-ата минута Алтидор изведе Кабрал в наказателното поле, след което футболистът от Кабо Верде стреля точно в ъгъла за 1:1. През второто полувреме Съндърланд бе много по-добрият отбор логично вкара два гола - чрез Уес Браун след корнер и чрез младока Карлсон в последната минута.

В другият полуфинален мач играят Манчестър Сити и Южен Китай. Победителите играят финал, а загубилите мач за 3-то място.