Челси с нова победа в Азия (видео)

Челси записа втора победа в предсезонното си турне в Азия. "Сините" днес победиха с 4:1 сборен отбор на Малайзия. Резултатът бе открит от младия Бертранд Траоре още в 6-та минута. Кевин де Брюин центрира по земя в наказателното поле, а Траоре засече от точката на дузпата в прати топката в обратния ъгъл на вратаря - 1:0. В 26-ата минута Кевин де Брюин удвои преднината на своя тим. Ромелу Лукаку свали топката на Кевин де Брюин и той с много силен удар от 20 метра я заби в горния десен ъгъл на вратата - 2:0.

Белгиецът обаче се контузи след удар със съперник и трябваше да напусне игра. Точно преди почивката Ромелу Лукаку вкара третия гол, след като защитата на домакините опита неуспешно да се изтегли в изкуствена засада и това позволи на Траоре да изведе нападателя сам срещу вратаря и той не сбърка - 3:0.

В предпоследната минута Виктор Моузес вкара за 4:0, а в добавеното време домакините стигнаха до почетен гол, след като Фадли направи добавка с глава отблизо.