Анелка може да се завърне на Острова


Н. Гавазов

Анелка може да се завърне на Острова

Слуховете, че Уест Бромич може да подпише с Никола Анелка стават все по-силни, след като в букмейкърските къщи на Острова са постъпили сериозни суми за преминаването на французина в лагера на "дроздовете". Както е известно, 34-годишният нападател е свободен агент, след като прекара миналия сезон под наем в Ювентус

Според британските медии, нападателят желае да се върне на Острова, където направи име и игра за Арсенал, Ливърпул, Манчестър Сити, Болтън и Челси. Мениджърът на Албиън Стив Кларк работи с Анелка на "Стамфорд Бридж" и според слуховете от Уест Бромич вече са разговаряли с агентите на Анелка.

По-рано Уест Хем също бе свързван с играча, но след привличането на Анди Каръл сега изглежда много по-вероятно той да пристигне на "Дъ Хоуторнс".

 

  Сподели
132