Челси вкара три на гости на Фулъм (видео)

В поредния 33-ти кръг на Висшата лига Фулъм посрещна Челси в един от най-очакваните мачове за деня. Това лондонско дерби не разочарова, но домакините не показаха нужната класа и бяха надиграни категорично с 3:0. Всички голове обаче бяха вкарани от защитници на "сините" - Джон Тери вкара 2, а Давид Луис откри резултата.

В 30-ата минута Давид Луис вкара невероятен гол от далечна дистанция. Асистира му Еден Азар, ако това може да се нарече асистенция, защото Луис шутира мощно от 30 метра и може да се намери сред претендентите за гол на сезона.

В 43-ата минута Хуан Мата центрира от корнер за Джон Тери, който вкара с глава. В 71-ата минута отново след корнер Фернандо Торес отклони за Джон Тери, който отново с глава реши срещата.