Мадрид с точка от Сарагоса (видео)

Реал Сарагоса домакинстваше на Реал Мадрид в поредния кръг от испанската Ла Лига и днешната среща завърши при резултат 1:1. Гостите владяха повече топката и създадоха много положения, но домакините имаха своите моменти и можеха дори да вземат неочаквана победа.

Още в 6-ата минута Родри вкара за тима на Маноло Хименес. В 9-ата минута Роналдо бе близо до гол, но ударът му мина малко встрани. В 21-ата минута Родри без малко да удвои, но играчът под наем от Барселона Б се размина със сантиметри. В 38-ата минута Кристиано Роналдо завърши клинично пас от Игуаин за 1:1.

Втората част отново бе с размяна на атаки, а за Мадрид на врата блесна Диего Лопес, особено към края на срещата. В 78-ата минута той лиши Пощига от чист гол, като повтори упражнението в 84-ата. В 88-ата минута Роналдо взе топката и инициативата в свой ръце, пробяга целия терен и навлезе по диагонала, стреляйки ниско, но бе лишен от гола от вратаря Роберто.