Тевес с хеттрик и 2 асистенции срещу Барнзли (видео)

Четвърт-финалната фаза на ФА Къп бе благосклонна към Манчестър Сити и жребият определи Барнзли да гостува на "Етихад". Това бе прекрасна възможност на "гражданите" да достигнат последните 4 отбора в турнира и те се възползваха, побеждавайки с 5:0 днес.

Още в 11-ата минута Карлос Тевес добави една топка в мрежата след избит удар на Давид Силва, а от този момент Сити никога не изпусна инициативата в мача. В 27-ата минута Тевес асистира на Коларов на втора греда за хубав гол. В 31-ата минута отново Силва бе в основата на гола на Тевес, който завърши добре.

В 50-ата минута Насри подаде добре с външната част на крака, и отново Тевес вкара за 4:0. В 65-ата минута Тевес и Силва размениха пасове в наказателното поле и испанецът вкара след първоначално спасения му удар.