Ман Сити с категоричен успех над Лийдс (видео)

Петият кръг на ФА Къп противопостави Манчестър Сити и Лийдс Юнайтед в една от по-интересните срещи. Сити извади късметът да е домакин и се възползва максимално от това, побеждавайки днес с 4:0 съперника си от Чемпиъншип.

Още в 5-ата минута Яя Туре бе намерен от Силва, размени пасове с Тевес, премина през Ашдаун и вкара в опразнената мрежа за 1:0. В 14-ата минута Марк Клатенбърг даде дузпа за домакините ,след като Агуеро бе задържан в наказателното поле. Той материализира спечелената си дузпа.

В 52-ата минута Карлос Тевес се разписа след добра игра на Агуеро и Силва. В 67-ата минута Джак Родуел нацели гредата след пас на Туре. В 74-ата минута Агуеро вкара отново, и пак след размяна на пасове със Силва. Двамата контролираха срещата днес, а Сити продължи да натиска за голове. Повече обаче не паднаха.