Ливърпул прегази Норич (видео)

Четири различни голмайстора и автогол оформиха 5:0 на "Анфийлд" днес, когато Ливърпул прие един от удобните си съперници в лицето на Норич. При предишните два случая при тези опоненти Луис Суарес вкара хетрик на два пъти, но сега се отбеляза само веднъж за погрома у дома.

В 26-ата минута Джордан Хендерсън откри след асистенция на Суарес, който бе блокиран в наказателното поле. 10 минути по-късно Лукас асистира на Суарес за 20-тото му попадение през кампанията.

В 59-ата минута новото попълнение Даниел Стъридж вкара нов гол и се нареди сред вечните имена в тима, след като стана първия играч от 70-те години насам, вкарал голове в първите си 3 мача за клуба.

В 66-ата минута капитанът Стивън Джерард донесе гол с хубав удар по земя. Погромът и пълното унижение оформи автогол на Райън Бенет, но тук заслугата бе на резервата Стърлинг за домакините.