Юнайтед надви Уест Хем, чака Бербатов в 4-ти кръг

Манчестър Юнайтед прие Уест Хем в преиграване на срещата от трети кръг на ФА Къп. След като при гостуването си Юнайтед не успя да вземе победата, като Ван Перси трябваше да донесе равенство и да прати мача в преиграване, сега на "Олд Трафорд" домакините спечелиха минималното 1:0.

Още в 9-ата минута Чичарито използва скоростта си и се измъкна от засадата, след което пусна топката от фланга в наказателното поле, където Рууни я вкара на празна врата. Юнайтед държа топката в по-голямата част от мача и Линдегаард нямаше много работа днес.

В края на мача Юнайтед получи шанс да бие и дузпа, след като Гигс центрира и Спенс удари топката с ръка. Уейн Рууни застана зад бялата точка в 79-ата минута, но пропусна. Той запрати топката високо над вратата. В 86-ата минута Чичарито намери вратата след подаване на Гигс, но той се намираше в положение на засада. В крайна сметка резултатът остана 1:0.