И Гарет Бейл не пощади Астън Вила (видео)

Английската Висша лига продължи да поднася доста голове и в по-късната среща от деня, в която Тотнъм гостуваше на Астън Вила. В тази среща гостите надделяха с 4:0, като Гарет Бейл вкара втория хетрик в кариерата си (след този срещу Интер), а Джърмейн Дефоу бе открил сметката за своите.

Първата част бе силна за гостите, но гол не падна и тима на Вила извади късмет дори да създаде няколко опасни атаки за Бентеке в предни позиции. В 58-ата минута обаче Кайл Ноутън пусна много добра извеждаща топка в наказателното поле и Дефоу реализира.

В 61-ата минута Бейл вкара първото си попадение. След бърза контра след една лоша топка от Бентеке домакините пострадаха от действията на бързото крило. В 73-ата минута Бейл се разписа спокойно след късия пас на Ленън, а в 84-ата резервата Гилфи Сигурдсон асистира за първия хетрик на Гарет Бейл във Висшата лига.