Ливърпул взе последното си домакинство за годината - бие Фулъм (видео)

Ливърпул успя да надвие с 4:0 Фулъм на "Анфийлд" в последната среща на този стадион за календарната 2012-та година. Домакините заиграха много уверено срещу покосеният от травми отбор на Фулъм, който свали формата си напоследък. В победата видяхме първата асистенция в 45 срещи на Стюард Даунинг, който се и разписа.

Още в 8-ата минута Мартин Шкъртел вкара след корнер на Джерард. Самият Джерард реализира второто попадение на тима в 36-ата минута след прекрасен извеждащ пас на Даунинг в наказателното поле.

В 52-ата минута Даунинг получи пас от Джерард и навлезе към наказателното поле, след което намери топката по добър начин с левия крак, матирайки Шварцер. В самия край на срещата пък Суарес добави гол, изравнявайки броя на миналогодишните си постижения.