Челси и Фулъм не си вкараха, Сити надигра Уигън като гост (видео)

Рафаел Бенитес отново не успя да накара своя нов отбор Челси да вкара гол днес, когато тима прие Фулъм на "Стамфорд Бридж". Мачът завърши при резултат 0:0, докато в друга среща от извънредния кръг на английското първенство Манчестър Сити надигра Уигън с 2:0 с късни голове.

Българският нападател на Фулъм Димитър Бербатов имаше няколко шанса в тази среща, но на няколко пъти той бе надигран от защитниците на Челси, а в най-доброто си положение стреля с глава и не намери целта.

В другата среща трябваше да се стигне до 69-ата минута, за да падне гол за Марио Балотели. Това бе първото му попадение за сезона в лигата. Само след 3 минути и Джеймс Милнър се разписа с невероятно силен шут, след което бе заменен и Роберто Манчини пусна в игра Коло Туре, търсейки сигурността.