Фулъм измъкна точка при домакинството си на Евертън (видео)

Фулъм стигна до равенство - 2:2 при домакинството си на Евертън в среща от Висшата лига. Стийв Сидуел донесе частичния успех за домакините след като се разписа от по-малко от метър от голлинията. При тази ситуация Димитър Бербатов се размина с топката от подобна позиция, но все пак кълбото попадна в краката на и Сидуел и той не пропусна да реализира.

В 7-ата минута Фулъм откри резултата. Бербатов беше фаулиран на границата на наказателното поле, Брайън Руис изпълни прекия свободен удар, при който топката срещна лявата греда, след което се удари в гърба на вратаря на гостите Тим Хауърд и влетя в мрежата му - 1:0.

Маруан Фелаини обърна резултата в полза на гостите с попадения в 54-ата и 72-ата минута. Така се стигна до 90-ата минута, когато Сидуел изравни и донесе точка за своя тим.