Суонзи отстрани Ливърпул на Анфийлд (видео)

Носителя на Капитъл Уан Къп - Ливърпул прие Суонзи Сити на своя "Анфийлд" днес и бе отстранен с 2:1. До полувремето гостите надиграваха своя опонент и резонно водеха в резултата, а цялата среща Мичу тероризираше отбраната на "Червените". Ливърпул излезе по-силен на хартия през втората част, но не успя.

Чико вкара гол за гостите в 34-ата минута след корнер от Де Гузман. През втората част за домакините в игра се появиха Суарес и Джерард. В 65-ата минута капитанът можеше да изравни с удар от далечна дистанция, но това не стана. Точно напротив Нейтън Дайър вкара в 72-ата минтуа след прекрасна контра.

В 76-ата минута Луис Суарес даде надежда на своите, като вкара след пряк-свободен удар, изпълнен от Джерард. В крайна сметка обаче до повече не се стигна и след продължение на мача. Отново напротив, Суонзи добави и нов гол в 93-ата минута чрез Де Гузман.