Абрамович поиска обяснения от играчите на Челси

Собственикът на Челси Роман Абрамович в четвъртък се е появил на тренировъчната база на „аристократите" и е поискал обяснения от отбора за неудовлетворителния резултат в срещата от първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига срещу Ювентус. Както е известно, в сряда вечер Челси започна кампанията си по защита на европейската си титла срещу първенеца на Италия, който се добра до равенството 2:2, въпреки че отстъпваше с разлика от два гола.

Абрамович, който наблюдавал срещата от своята персонална ложа на стадиона не е останал доволен от играта на футболистите и без никакво предупреждение вчера се появил на базата на клуба в Кобъм.

Там той е разговарял с играчите, треньорите и мениджъра Роберто Ди Матео и е поискал обяснение, каква е причината да не бъде запазено преимуществото в резултата, което беше обезпечено от бразилеца Оскар в средата на първото полувреме.