Четири отменени гола в плейофа между Блекпул и Бирмингам (видео)

Отборът на Блекпул успя да надвие Бирмингам Сити у дома си с минималното 1:0, благодарение на автогол на Къртис Дейвис, който дойде след удар на Томас Инс. В процеса на цялата среща домакините доминираха и резонно през първата част се стигна до това попадение. Особено впечатляващо днес игра Стефен Доби, особено през първото полувреме.

През втората част на Блекпул бе отменено попадение, а това стана и по-рано в срещата. Последва отменено попадение и на Марлон Кинг за гостите. Това обаче не бе всичко, след като влезлият в игра Кевин Филипс също вкара, но голът бе отменен поради засада. Четири отменени попадения днес оставиха резултата и предимството на домакините минимално преди втората среща.