Ливърпул отново разочарова феновете си

Ливърпул за пореден път разочарова феновете си, след като загуби на "Анфийлд" с 0:1 от Уест Бромич. Срещата започна равностойно, като пропуски за домакините през първата част направиха Дирк Каут,Суарес и Глен Джонсън, докато за гостите с опасни удари се отличиха Греъм Доранс и Шейн Лонг.

Джордан Хендерсън и Дирк Каут нацелиха гредите за "мърсисайдци". В 67-ата минута гостите на два пъти избиха топката от голлинията, след удари на Джей Спиъринг и Луис Суарес.

в 75-ата минута гостите от Албиън откриха резултата. Автор на попадението бе нигерийският национал Патрик Одемвинге, който се възползва от грешка на Глен Джонсън, за да простреля Рейна за 0:1, а с асистенция за гостите се отличи Мулумбу.

След това попадение Крейг Белами, Керъл и Суарес не съумяха да отбележат и по този начин гостите си тръгнаха с трите точки. След този мач момчетата на Рой Ходжсън вече имат 45 точки, които им отреждат и десетата позиция в премиър лийг. Ливърпул са осми със само точка повече от днешния си съперник.