Челси победи Лестър и е на полуфинал за ФА Къп (видео)

Отборът на Челси прие Лейчестър на "Стамфорд Бридж" днес и победи с резултат 5:2. Домакините играха спокойно и когато поведоха с 3 попадения отпуснаха педала на газта. Това позволи на гостите от Лейчестър да достигнат до своите попадения в края на срещата, но в крайна сметка столичани продължават напред.

В 12-ата минута Гари Кейхил вкара. Той отпразнува гола събличайки фланелката си, като показа долна с надпис "Моля се за Муамба". След 6 минути гол вкара и Саломон Калу след добра игра на Фернандо Торес.

В 67-ата минута Фернандо Торес вкара след изиграни над 24 часа игрови минути без гол. Той изглеждаше доста доволен от попадението си, а малко по-късно достигна и до второ. Преди това обаче Джърмейн Бекфорд вкара в 78-ата минута. В 85-ата Торес вкара второто си попадение с глава. Така се стигна до 89-ата минута, когато Бен Маршал вкара отново за гостите, а малко след него Раул Мейрелеш добави попадение.