Уест Бром надви Челси у дома си (видео)

Отборът на Уест Бром прие у дома си Челси в поредния кръг от Висшата лига, като домакините надделяха над именития си съперник с 1:0. Въпреки доминацията на Челси във владението на топката, липсата на късмет и цялостната лоша форма на тима напоследък позволи на домакините да се възползват максимално днес.

През първата част гол не падна, но пред гостите имаше много шансове за това. Най-близо бе Есиен в 39-ата минута след един корнер. От близо той прати топката в Бен Фостър, който изби за още един корнер, от който отново нищо не последва.

През втората част картината бе подобна, обаче домакините откриха и спечелиха. Гарет МакАули вкара в 82-ата минута от гол линията, след удар на Лиам Риджуел. В самия край Лампард пропиля чудесен шанс да изравни и надъха феновете на домакините с пропуска си, които изпратиха своите с овации на крака.