Класически Ливърпул не срещна затруднения от Уулвс (видео)

Ливърпул се наложи над Уулвърхемптън с класическото 3:0 като гост в среща от 23-тия кръг на английската Висша лига. "Мърсисайдци" доминираха през целия мач, но откриха резултата чак в началото на второто полувреме. Тогава Анди Керъл се възползва от добър пас на Чарли Адам и сложи край на головата си суша - 1:0.

Малко по-късно Крейг Белами направи пробив и с хубав удар направи 2:0 в полза на своите. Близо четвърт час преди края на срещата Чарли Адам се отличи с втора асистенция. Този път той пусна към Дирк Каут, който оформи крайния резултат.

След победата Ливърпул излезе на пето място в таблицата на Висшата лига с актив от 38 точки, докато Уулвърхемптън продължава да бъде 19-ти с едва 18 пункта в актива си.