Марто Петров с гол при победа на Болтън

Българският национал Мартин Петров вкара гол и е с основна заслуга за победата на своя Болтън с 2:0 над четвъртодивизионния Макълсфийлд за ФА Къп. Двубоят бе преиграване от третия кръг на турнира.

Кевин Дейвис откри резултата още в първата минута на срещата. Марто Петров вкара за 2:0 в 26-ата минута след силен удар от границите на наказателното поле. Болтън ще срещне елитния Суонзи на своя "Рийбок стейдиъм" в следващия кръг.

Лестър на Александър Тунчев разгроми с 4:0 Нотингам Форест. Българският защитникът беше в групата, но остана на пейката. Три от попаденията отбеляза бившият играч на Евертън Джърмейн Бекфорд, а автогол си отбеляза Джордж Боатенг. Сашо Тунчев и компания ще срещнат в следващия кръг Суиндън.