Марто Петров с асистенция при равенство на Болтън, Тунчев също с реми (видео)

Макълсфийлд и Болтън с българския национал Мартин Петров в редиците си не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 2:2 в мач от третия кръг на турнира за ФА Къп. В 7-ата минута Иван Класнич даде преднина на гостите, но Макълсфийлд изравни с попадение на Колин Даниел в 16-ата минута.

С гол на Менди Макълсфийлд малко изненадващо излезе напред в резултата в 68-ата минута, но Мартин Петров асистира за изравнителното попадение на Болтън, отбелязано от Уитър в 77-ата минута. Минути преди края на мача Марто Петров нацели и греда. След равенството двата тима ще преиграят двубоя, за да определят кой ще продължи в следващия етап на турнира. Домакин на втория мач ще е Болтън.

В друг двубой с българско участие Нотингам Форест и Лестър завършиха 0:0. Цял мач като титуляр за гостите игра бранителят Александър Тунчев. Преиграването на двубоя ще определи крайният победил, който ще продължи в следващия етап на надпреварата.