Само Арсенал не спечели като гост днес (видео)

Тима на Арсенал можеше да направи кръга интересен във Висшата лига, след като всички тимове, които гостуват днес успяха да спечелят мачовете. Арсенал тръгна добре срещу Фулъм, но във второто полувреме на терена имаше само един отбор и това бе Фулъм, който успя да се върне и да обърне за 2:1.

В 21-ата минута Кошчиелни вкара след подаване на Рамзи. Младият халф опита центриране, което бе отклонено и топката падна на главата на защитника, който вкара хубав гол. След попадението Арсенал можеше да удвои веднага, но Стокдейл лиши тима от голове с добрите си изяви. До края на полувремето Арсенал настъпваше, но домакините отбиваха всяка атака.

Втората част принадлежеше изцяло на Фулъм, които притиснаха гостите в наказателното си. В 78-ата минута бе изгонен и Джуру за нарушение срещу Замора и втори жълт картон. Последва гол на Сидуел след един корнер в 85-ата минута, а в 93-ата Замора вкара за победата.