Арсенал пропусна да надиграе Уулвс на Емирейтс (видео)

Тима на Арсенал на собствен терен и с човек повече не успя да се възползва от благоприятното си положение и да спечели мача срещу Уулвърхемптън. В двубоя, завършил 1:1, домакините поведоха в резултата рано, след което опуснаха преднината си и в края на мача Уейн Хенеси бе герой за гостите.

В 8-ата минута Жервиньо откри. От една контра атака Бенаюн асистира за попадението. Арсенал изпусна инициативата за миг и Уулвс се възползваха. Стивън Флетчър вкара с глава след удар на Хънт, рикуширал в бранител в 38-ата минута.

Втората част бе изцяло за Арсенал, особено след 75-ата минута, когато бе изгонен Милияш. Тук на сцената стъпи Уейн Хенеси, който спаси множество положения по изключителен начин и заслужи да е играч на мача. В крайна сметка резултатът остана 1:1.