Юнайтед превзе Крейвън Котидж, Бербо вкарва с пета

Тима на Манчестър Юнайтед гостува на традиционно тежък терен за него - "Крейвън Котидж" на Фулъм и надделя с категоричното 5:0 над коравия си опонент. Второто полувреме Юнайтед се бе отпуснал и подаде инициативата на противника, но в края на мача Уейн Рууни вкара фантастичен гол и прати в екстаз гостуващите фенове, а същото направи и българинът Димитър Бербатов.

През първата част паднаха 3 от 5-те попадения. Дани Уелбек откри още в 5-ата минута след асистенция на Нани. Райън Гигс в 28-ата минута центрира прекрасно за Нани, а самият той вкара в 43-ата минута, за да запази статута си на единствения играч, вкарвал голове във всяка от годините на Висшата лига.

Втората част Юнайтед вкара само 2, и то след 88-ата минута. Първо Уейн Рууни изстреля страхотен удар от далечно разстояние и вкара красиво, а Димитър Бербатов завърши подаването по земя на Антонио Валенсия с пета, за да направи фантастичен гол, който бе негов 50-ти с екипа на "червените дяволи".