Стилиян игра при победа на Вила (видео)

Българският национал Стилиян Петров игра 76 минути при успеха на неговия Астън Вила с 3:2 над Норич в мач от 11-ти кръг на Висшата лига. След победата Вила измести от осмото място в класирането Норич.

Дарън Бент вкара два гола за домакините от Бирмингам, а едно попадение добави Габриел Агбонлахор. Играчите на Норич откриха резултата в 25-ата минута, чрез Антъни Пилкингтън, който бе точен при изпълнение на фаул, но пет минути по-късно Бент изравни.

Малко след почивката Агбонлахор се възползва от слабо връщане назад на Лиън Барнет и даде аванс на Астън Вила. В 62-ата минута той асистира за второто попадение на Бент.
В 77-ата минута гол на Стив Морисън с глава донесе доста неприятности на домакините, които все пак успяха да устискат преднината си и да се поздравят с трите точки.